TOPKAPI ŞUBE’DEGÖREV DEĞİŞİMİ
Yayın Tarihi : 18/04/2017

TOPKAPI ŞUBE’DEGÖREV DEĞİŞİMİ

 

            Topkapı Şubemizin 19. Olağan Genel Kurulu 26Mart 2017 tarihinde gerçekleşti. Genel Kurul’da yapılan seçim sonucunda Özcan BAHAR Topkapı Şubesinin yeni başkanı seçildi.

            19. Olağan Genel Kurula Genel Başkanımız Nazmi IRGAT ve Genel Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra Türk-İş’e bağlı sendikaların şube yöneticileri, Türkiye’nin dört bir yanından gelen şube başkanlarımız, şube yöneticileri, delegeler ve misafirler katıldı.

            Genel Kurul açılış konuşmasının ardından başlayan 19. Olağan Genel Kurul'da Divan Heyet Başkanlığını Genel Başkan YardımcımızSebahattin ÇETİN, Başkan Vekilliklerini Edirne Şube Başkanı Şaban GİRGİN ile Bursa Şube Başkanı Nihat ŞEKER üstlenirken, Divan Katip Üyeliklerini ise Gaziantep Şube Başkanı Nuri BAY ve Aydın Şube Başkanı Bayram ÇAKMAK üstlendi.

            Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden Topkapı Şubemizin 19. Olağan Genel Kurulunda delegeler ve misafirlerin söz almasının ardından Genel Başkanımız Nazmi IRGAT yaptığı konuşmada 19 Mart 2017 tarihinde gerçekleşen Sendikamız Olağanüstü Genel Kurulu’na değinerek sözlerine başladı. Konuşmasında ülkemizin ve  çalışma hayatının güncel konularına da değinen Genel Başkanımız Nazmi IRGAT birlik ve beraberlik mesajı vererek Topkapı Şubesinin 19. Olağan Genel Kurulu’nun hayırlı olmasını diledi.

            Kurulların ibrasının ardından gerçekleştirilen seçimlerin sonucunda Topkapı Şube Başkanlığı görevine delegelerden aldığı oy çokluğu ile Özcan BAHAR seçildi.

            19. Olağan Genel Kurul sonucu Topkapı Şube Yönetimi şu şekilde oluştu:

 

Özcan BAHAR          Şube Başkanı

Nurcan ÇELİK           Şube Başkan Vekili

Saniye YAVUZ           Şube Sekreteri

Hayri ÖZDEMİR         Şube Mali Sekreteri

Selda DALMAN          Şube Y.K. Üyesi

 

 

 

TEKSİF BASIN BÜROSU

 

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
[»] [»»]