TAVLA ŞAMPİYONLARINA TEKSİF ÖDÜL VERDİ
Tarih : 11/12/2014

TAVLA ŞAMPİYONLARINA TEKSİF ÖDÜL VERDİ

 

         Çerkezköy Şubemizin hitap ettiği işyerlerinden YÜNSA A.Ş.'de üyelerimiz arasında gerçekleştirilen tavla turnuvasında dereceye giren üyelerimize Şube Başkanımız Mürsel TÜRKKAN tarafından ödülleri verildi.

         Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde bulunan YÜNSA A.Ş. işyerinde gerçekleştirilen tavla turnuvası sonucunda, bütün rakiplerini eleyen   Erdal PALA birinci, Kaan KÜÇÜKOĞLU ikinci ve Gökhan ÇEVİK üçüncü oldu. Sendikamız Çerkezköy Şubesinde yapılan ödül töreni ile hediyelerini Başkan TÜRKKAN'dan alan şampiyonlar Sendikaları TEKSİF ve işyerleri YÜNSA A.Ş'ye teşekkür etti.

         Düzenlenen ödül töreninde konuşan Şube Başkanımız Mürsel TÜRKKAN, "YÜNSA A.Ş. tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen Tavla Turnuvası'na toplam 32 işçi ve beyaz yakalı katılmış olup, yapılan karşılaşmaların ardından turnuva birincisi Erdal PALA, ikinci Kaan KÜÇÜKOĞLU ve üçüncü ise Gökhan ÇEVİK isimli kardeşlerimiz olmuştur. Kendilerini kutluyor ve tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

         Turnuvada derece yapan üyelerini küçük bir ödül ile ödüllendirmek istediklerini ifade eden Çerkezköy Şube Başkanı TÜRKKAN, "Yönetim Kurulu olarak derece yapan üyelerimize birer hediye çantasının yanın da birer adette fincan seti veriyoruz. Güle güle ve keyifli günlerde kullansınlar" dedi.

 

TEKSİF BASIN BÜROSU

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
1.