Kocaeli Şubemizin 16. Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti
Yayın Tarihi : 20/11/2023

KOCAELİ ŞUBEMİZİN 16. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

 

 

            Kocaeli Şubemizin 16. Olağan Genel Kurulu 5 Kasım 2023 Pazar günü gerçekleşti. Genel Kurul açılış konuşmasını yapan Kocaeli Şube Başkanı İlhan ÖZAYDIN, İsrail ve Filistin savaşına değinerek yapılan soykırımı eleştirip Genel Kurulu selamlayarak sözlerine son verdi.

 

           Kocaeli Şubesi 16. Olağan Genel Kurul’unu yönetmek üzere Divan Başkanlığı’na Genel Teşkilatlanma ve Eğitim Sekreterimiz Ersin ÇELİK, Divan Başkan Vekilliklerine Adıyaman Şube Başkanı Yusuf ÖZKAN ile Kayseri Şube Başkanı Yavuz CANBAZ, Divan Katip Üyeliklerine ise Bursa Şube Başkanı Nihat ŞEKER ile Çorlu Şube Başkanı Gültekin BOZAN seçildi.

 

            Divan Başkanlığı’na seçilen Genel Teşkilatlanma ve Eğitim Sekreterimiz Ersin ÇELİK, uzun yıllar çalıştığı KORDSA işyeri ve Şube Başkanlığı’nı yürüttüğü Kocaeli Şubesi’nin delegelerine kendisine bu görevi verdikleri için teşekkürlerini sundu. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla süren 16. Genel Kurul Genel Başkanımız Nazmi IRGAT’ın konuşmasıyla devam etti.

 

            Genel Başkanımız Nazmi IRGAT Genel Kurul hitaben yaptığı konuşmasında, zamlar, enflasyon verileri, gelir dağılımındaki adaletsizlik, vergi adaletsizliği gibi konulara değindi. Genel Başkan IRGAT ayrıca ‘’Filistin ve İsrail arasındaki savaş tüm şiddetiyle devam ediyor. İsrail güçlerinin uyguladığı tarifi imkansız katliamlara her gün bir yenisi ekleniyor.’’ dedi. Ülkemizdeki en büyük eksikliğin hala örgütlenme olduğuna dikkat çekerken bu düzenin değişmesi gerektiğini vurguladı. Kocaeli Şubesi Genel Kurulu’nun çalışanlara, teşkilatımıza ve TÜRK-İŞ camiasına hayırlar getirmesini dileyen Genel Başkan Nazmi IRGAT sözlerine son verdi.

 

            Kocaeli Şubemizin 16. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimler sonucunda Şube Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu:

 

İlhan ÖZAYDIN                    Şube Başkanı

Özcan GENÇER                  Şube Başkan Vekili

Özgür ÖZDEMİR                 Şube Sekreteri

Hakkı SOYBELLİ                 Şube Mali Sekreteri

Metin ASLAN                       Şube Y.K. Üyesi

 

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
[»] [»»]