EYÜP/YENİBOSNA’DAGÖREV DEĞİŞİMİ ENVER ATASOY ŞUBE BAŞKANI SEÇİLDİ
Yayın Tarihi : 23/06/2016

 

EYÜP/YENİBOSNA’DA GÖREV DEĞİŞİMİ

ENVER ATASOY ŞUBE BAŞKANI SEÇİLDİ

 

         Eyüp/Yenibosna Şubemizin 19. Olağan Genel Kurulu 5 Haziran 2016 Pazar günü gerçekleşti. İki dönemdir şube başkanlığı görevini yürüten Hasan ŞENLİ ve Bahariye Halı A.Ş. Baştemsilcisi Enver ATASOY’un şube başkanı adayı olarak başlayan 19. Olağan Genel Kurul sonucu, delegelerin oy çoğunluğuyla Enver ATASOY Şube Başkanı seçildi.

Eyüp/Yenibosna Şubesinin 19. Olağan Genel Kurulu'na Genel Başkanımız Nazmi IRGAT, Genel Başkan Yardımcılarımız Metin KIR, Mustafa KARABULUT, Genel Sekreterimiz Orhan KİBAR ve Genel Mali Sekreteri Adil ATİLA'dan oluşan sendikamız Genel Yönetim Kurulu tam katılım gösterdi.

         Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan 19. Olağan Genel Kurul'da Divan Heyet Başkanlığını Genel Mali Sekreterimiz Adil ATİLA, Başkan Vekilliklerini Yedikule Şube Başkanı Sebahattin ÇETİN ile Çorlu Şube Başkanı Gültekin BOZAN üstlenirken, Divan Katip Üyeliklerini ise üyelerimizden Nuran KARAOĞLU ve Ayşe ÖZTÜRK  üstlendi.

         Eyüp/Yenibosna Şubemizin 19. Olağan Genel Kurulu'na , Genel Yönetim Kurulu'nun yanı sıra, TÜRK-İŞ 3. Bölge Temsilcisi Adnan UYAR, yurdun çeşitli bölgelerinden Şube Başkanlarımız, TÜRK-İŞ'e bağlı sendikaların Şube Başkan ve il  temsilcileri, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve delegeler katıldı.

         Genel Başkanımız Genel Kurul’da Nazmi IRGAT yaptığı konuşmada bütün çalışanların geleceği önündeki en büyük tehdit olan kıdem tazminatının fona devri başta olmak üzere, çalışma hayatının güncel konularına ve değindi.

         Kurulların ibrasının ardından gerçekleştirilen seçimlerin sonucunda Bahariye Halı A.Ş. Baştemsilcisi Enver ATASOY Eyüp/Yenibosna Şube Başkanı seçildi.

 19. Olağan Genel Kurul sonucu Eyüp/Yenibosna Şube Yönetimi şu şekilde oluştu:

 

Enver ATASOY           Şube Başkanı

Mustafa METİN           Şube Başkan Vekili

Emine KELEŞ             Şube Sekreteri

Halil YILMAZ               Şube Mali Sekreteri

Hayrettin KARAMUK   Şube Y.K. Üyesi

 

 

 

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
[»] [»»]