Demirtaş Şube Genel Kurulu
Yayın Tarihi : 08/10/2013

BURSA DEMİRTAŞ ŞUBE GENEL KURULU

ORHAN KİBAR GÜVEN TAZELEDİ

 

Bursa İnegöl Park Otel'de 22 Eylül 2013 Pazar günü Olağan Genel Kurulu icra edilen Bursa Demirtaş Şubemizde, yapılan seçim sonrası delegelerden tam not alan Orhan KİBAR Şube Başkanlığı görevine seçildi.

Genel Sekreterimiz Mustafa BURGAZ'ın Başkanlığını yürüttüğü Genel Kurul Divanı'nda, başkan vekilliklerini İstanbul Yedikule Şube Başkanı Sebahattin ÇETİN ile Gaziantep Şube Başkanı Nuri BAY yürütürken,Divan Katip Üyeliklerini ise Şerife KARAALP ve Nilgün DEMİR üstlendi.

Demirtaş Şubemizin Genel Kurulu'na, Genel Başkanımız Nazmi IRGAT başta olmak üzere Sendikamız Genel Yönetim Kurulu Üyeleri, Ali SEYVAN, Mustafa BURGAZ ve İbrahim ÖNER'in yanı sıra TÜRK-İŞ Bölge Temsilcisi Sabri ÖZDEMİR de katıldı.

Başta bölge şubelerimiz olmak üzere Yurdun çeşitli bölgelerinden gelerek Genel Kurula katılan Şube Başkanlarımız, İl Temsilcilerimiz ve eski Şube Başkanlarımız Şube Başkanı KİBAR'a destek verdi.

Orhan KİBAR'ın açılış konuşmasının ardından Genel Kurula sunulan Divan listesinin kabul edilmesiyle birlikte Genel Başkanımız Nazmi IRGAT bir konuşma yaptı.

Konuşmasında içinden çıkmış olduğumuz grev dönemini ve sendikaların yaşadığı sıkıntılara vurgu yapan Genel Başkanımız Nazmi IRGAT, Genel Kurulun bütün TEKSİF Teşkilatına hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Konuşmaların ardından yapılan seçimde Demirtaş Şube Başkanlığı görevini başarı ile sürdüren Orhan KİBAR delegelerden aldığı oylarla yeniden göreve seçildi.

Genel Kurul sonrası oluşan yeni Şube Yönetim Kurulu şu şekilde olmuştur;

Şube Başkanı          Orhan KİBAR

Şube Bşk. Yrd.        Selçuk BOZKAYA

Şube Sekreteri        Ziya DEMİR

Şube Saymanı        Selahattin ŞAHİN

Şube Yön. Kur. Ü.   Özcan GEÇKİN

 

 

 

TEKSİF BASIN BÜROSU

 

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
1.