AYDIN ŞUBEMİZDE BAYRAM ÇAKMAK GÜVEN TAZELEDİ
Yayın Tarihi : 30/05/2017

AYDIN ŞUBEMİZDE BAYRAM ÇAKMAK GÜVEN TAZELEDİ

 

            Aydın Şubemizin 22. Olağan Genel Kurulu 21 Mayıs 2017 Pazar günü Söke’de gerçekleşti. Genel Kurul sonunda yapılan seçimler neticesinde Bayram ÇAKMAK delegelerden aldığı oylarla güven tazeleyerek yeniden Aydın Şube Başkanlığı görevine seçildi.

            Aydın Şubemizin 22. Olağan Genel Kurula Genel Başkanımız Nazmi IRGAT ve Genel Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra TÜRK-İŞ 3. Bölge Temsilcisi Süleyman YILDIRIM, Türk-İş’e bağlı sendikaların şube yöneticileri, Türkiye’nin dört bir yanından gelen şube başkanlarımız, şube yöneticileri, delegeler ve misafirler katıldı.

            22. Olağan Genel Kurul'da Divan Başkanlığını Genel Mali SekreterimizAdil ATİLA, Başkan Vekilliklerini Edirne Şube Başkanı Şaban GİRGİN ile Bursa Şube Başkanı Nihat ŞEKER üstlenirken, Divan Katip Üyeliklerini ise Develi Şube Başkanı Metin ATEŞ ve Topkapı Şube Başkanı Özcan BAHAR üstlendi.

            Genel Başkanımız Nazmi IRGAT Aydın Şubemizin 22. Olağan Genel Kurulunda yaptığı konuşmada şu an çalışma hayatının en önemli gündem konusu olan “Kıdem Tazminatı” ilgili fikrilerini paylaşarak “kıdem tazminatında olası bir hak kaybında Türk-İş’in almış olduğu “Genel Grev” kararını uygulamaktan bir an bile geri durmayız” dedi. Genel Başkanımız Nazmi IRGAT konuşmasının sonundaAydın Şubesinin 22. Olağan Genel Kurulu’nun hayırlargetirmesini diledi.

            Seçimlerin sonucunda Aydın Şube Başkanlığı görevine delegelerden aldığı oylar ile Bayram ÇAKMAK yeniden seçilerek güven tazeledi.

            22. Olağan Genel Kurul sonucu Aydın Şube Yönetimi şu şekilde oluştu:

 

Bayram ÇAKMAK                           Şube Başkanı

Ercan DONKUŞ                              Şube Başkan Vekili

Mehmet YETİOMOĞLU                  Şube Sekreteri

Zeynep İŞÇİ                                    Şube Mali Sekreteri

İsmet KARABURÇAK                     Şube Y.K. Üyesi

 

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
1.