SANKO’daGeleneksel İftar
Tarih : 16/06/2017

SANKO’daGeleneksel İftar

SANKO Holding ev sahipliğinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği 1 Haziran 2017 Perşembe günü düzenlendi.Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Genel Başkanımız Nazmi Irgat’ın da katıldığı iftar yemeğine, Sendikamız Genel Yönetim Kurulu Üyeleri, Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyeleri, Sendikamız Şube Başkanları, Sanko çalışanları üyelerimiz ve aileleri katıldı.

İftar yemeğinde konuşan Genel Başkanımız Nazmi Irgat, "TEKSİF olarak sizlerle olmaktan mutluyum. Allah bir daha Ramazanlara çıkarmayı nasip etsin" temennisinde bulundu. SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu da "SANKO'nun aile yemeğinde sizlerle bir arada" bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Kazasız belasız Ramazan Bayramı geçirmenizi diliyorum. Şimdiden bayramınızı kutluyorum" dedi. Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu ise iftara katılanların Kadir Gecesi'ni ve Ramazan Bayramını kutladı. SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu da, "Ramazanınız mübarek olsun. Rabbimin izniyle inşallah hep birlikte Ramazanları birlikte yaşarız" şeklinde konuştu. Konukoğlu, 2016 yılı 15 Temmuz'unda yaşanan darbe girişimine değinerek, "Hamdolsun ki birlik ve beraberliğimizi bozmadık. Bu toprakların vatan olduğunu bildiğimiz sürece kimse bizi bölemez. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin, Türk Milletinin gözbebeği 13 yetişmiş askerimizi şehit verdik. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve Türk Milletine sabır ve başsağlığı diliyorum" dedi.

Konukoğlu, "SANKO sizler sayesinde Gaziantep ihracatının, Gaziantep ise Türkiye ihracatının önemli bölümünü karşılıyor. Hepinize teşekkür eder, Ramazan Bayramınızı şimdiden kutlarım" diyerek sözlerini tamamladı. Adil Sani Konukoğlu'nun, iftar sonrası masaları dolaşarak konuklara hoş geldiniz demesinin ardından, SANKO'da 10, 15, 20 ve 25 yıldan bu yana çalışanlara, armağanlar takdim edildi

 

 

TEKSİF BASIN BÜROSU

 

 

Diğer Haberler
1. 2. 3. 4. 5.. . . 8. 9. 10. [»] [»»]