ISPARTA ŞUBE GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
Yayın Tarihi : 26/02/2018

ISPARTA ŞUBE GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

 

DELEGELER “ALİ YILMAZ” DEDİ

 

Isparta Şubemizin 18. Olağan Genel Kurulu 18 Şubat 2018 Pazar günü gerçekleşti. İki liste ile girilen Genel Kurul’da delegelerden aldığı büyük oy çoğunluğuyla Isparta Şube Başkanlığı görevine Ali YILMAZ seçildi.

 Genel Kurula Genel Başkanımız Nazmi IRGAT ve Genel Yönetim Kurulu Üyelerimizin yanı sıra, TÜRK-İŞ’e bağlı sendikaların temsilcileri, sendikamız şube başkan ve yöneticileri, basın mensupları ve delegeler katıldı.

Isparta Şubesi 18. Olağan Genel Kurulu’nda Divan Başkanlığı’nı Genel Mali Sekreterimiz Adil ATİLA üstlenirken, Divan Başkan Vekilliklerini Edirne Şube Başkanımız Şaban GİRGİN ve Bursa Şube Başkanımız Nihat ŞEKER, Katip Üyelikleri ise Gaziantep Şube Başkanımız Nuri BAY ile Aydın Şube Başkanımız Bayram ÇAKMAK üstlendi.

Isparta Şubemizin Genel Kurulunda Konuşan Genel Başkanımız Nazmi IRGAT çalışma hayatının sorunları ve emekçilerin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılara değindi.

Genel Başkanımız Nazmi IRGAT konuşmasının sonunda Isparta Şubesinin 18. Olağan Genel Kurulu’nun hayırlar getirmesini dileyerek sözlerine son verdi.

18. Olağan Genel Kurul Sonucu Isparta Şube Yönetimi şu şekilde oluştu:

 

Ali YILMAZ                            Şube Başkanı

Mehmet Emin AKKAYA         Şube Başkan Vekili

Raziye ŞENGÜL                   Şube Sekreteri

Muammer ZENCİRCİ            Şube Yönetim Kurulu Üyesi

Yusuf BİCEL                         Şube Mali Sekreteri

 

 

 

Foto Galeri
Diğer Haberler
[»] [»»]